Pašatteikušos personu reģistrs for Dummies

Pagājušā gada three. aprīlī Saeima pieņēma grozījumus Azartspēļu un izložu likumā, paredzot "Pašatteikušos personu reģistra" izveidošanu, par reģistra pārzini nosakot Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju.

Pašatteikušos personu reģistrs ir tikai viens no vairākiem rīkiem, kas pasargā spēlētājus, kuriem ir atkarības risks, taču tas, ka reģistri eksistē daudzās valstīs, pierāda to efektivitāti.

Lūgt sevi iekļaut no azartspēlēm un interaktīvajām izlozēm pašatteikušos personu reģistrā var:

Inspekcija pēc fiziskās personas pieprasījuma saņemšanas inspekcijas tīmekļvietnes lieguma pieprasījuma sadaļā nekavējoties iekļauj reģistrā pieprasījumā minēto fizisko personu. Liegums stājas spēkā pēc pieprasījuma iekļaušanas reģistrā.

Fiziskajai personai ne ātrāk kā twelve mēnešus pēc iekļaušanas reģistrā ir tiesības, iesniedzot personīgi inspekcijā rakstveida iesniegumu, lūgt izslēgt viņu no reģistra.

"Tas, ka iedzīvotājiem nav adviseācijas par to, kādas interaktīvo azartspēļu vietnes Latvijā darbojas atbilstoši valsts regulējamam un drošas, un kādas strādā nelegāli, patiesībā ir pamatīga problēma. Tas rada draudus spēlētājiem, jo kā zināms, pašatteikušos personu reģistrs darbojas tikai licencētajās vietnēs, un tikai licencētās vietnes pielieto virkni atbildīfuel spēles rīku, nodrošinot atkarību prevenciju un drošu spēles vidi.

Sabiedriskās domas aptauja tika veikta augusta beigās un tās rezultāti tika prezentēti šodien notikušajā diskusijā par pašatteikušos personu reģistra darbības paplašināšanu. Kā zināms kopš 2020.

Lūgt sevi iekļaut no azartspēlēm un interaktīvajām izlozēm Pašatteikušos personu reģistrā var:

Likumprojekts Nākamgad paaugstinās zemāko minimālo ienākumu slieksni – būs lielāks GMI un vairāki citi sociālie pabalsti Šodien, Labklājība Likumprojekts

Jā, fiziskajai personai ne ātrāk kā twelve mēnešus pēc iekļaušanas reģistrā ir tiesības lūgt izslēgt viņu no reģistra, iesniedzot inspekcijā iesniegumu. To var izdarīt elektroniski.

Tāpēc Drošākas spēles nedēļas ietvaros iniciējām šo diskusiju un turpinām sadarboties ar valsts institūcijām, lai kopīgi veidotu maksimāli drošu spēles vidi licencētajās vietnēs," uzsver Rāzna.

E-konsultācija Kaņepes ziedus pārtikā, tostarp augu tējās, izmantot nav atļauts Pirms 3 mēnešiem, Veselība

E-konsultācija Vai dāvinājumu no laulātā apliek ar nodokli Pirms nedēļas, Nodokļi E-konsultācija

Vienlaicīgi aptaujas dati liecina, ka lielākā daļa cilvēku neprot atšķirt Latvijā licencēto azartspēļu vietni no nelicencētās, proti tādas, kas Latvijā darbojas nelegāli. seventy one% respondentu atbildēja, ka neprastu atšķirt licencēto vietni no nelegālās, sixteen% ka prastu, wager Pašatteikušos personu reģistrs 13% bija grūtības sniegt atbildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *